medyczna moc wody zjonizowanej

 

Jonizator przetwarza wodę z kranu na wodę uzdrawiającą

przetestowaną i zatwierdzoną przez ponad 6500 lekarzy - Japońskiej Medycyny


W Japonii jonizatory wody z powodzeniem stosowane są od 1974 roku, zostały zakwalifikowane jako „domowe urządzenia medyczne” a woda z nich została wpisana na listę leków przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej.

Zwyczaj picia jonizowanej, zrestrukturyzowanej wody zasadowej rozpoczął się w Japonii już jakieś 40 lat temu. Obecnie jest to element codziennego życia w Japonii zyskujący popularność na całym świecie. Wiele szpitali w Japonii podaje jonizowaną, zasadową wodę swoim pacjentom. Na wykresie statystycznym długowieczności, naród japoński zajmuje pierwsze miejsce na świecie. Stany Zjednoczone zajmowały w tym samym rankingu 38 miejsce w 2009 roku, a w 2010 już 49 miejsce, tracąc tym samym szanse na efektywne zredukowanie kosztów opieki zdrowotnej!
Zasadowa jonizowana woda jest najsilniejszym płynnym antyoksydantem, który może odbudować nasz system odpornościowy i zrewolucjonizować przemysł zdrowotny. Większość naszych problemów ze zdrowiem w dzisiejszych czasach jest spowodowanych stanem nadmiernej kwasowości ciała.
Wodzie jonizowanej nie przypisuje się zdolności do leczenia jakichkolwiek chorób, lecz dzięki swoim właściwościom, przywraca ona ciało do stanu homeostazy (równowagi) – to pozwala ludzkiemu organizmowi na dokonanie tego do czego został stworzony – samoleczenia.
Jonizowana, zasadowa woda nie może być sprzedawana w butelkach, gdyby istniała taka możliwość, o wodzie tej wiedziałoby o wiele więcej mieszkańców Ameryki północnej, którzy już by ją spożywali. W tym przypadku butelkowanie nie jest jednak praktycznie ponieważ specjalne właściwości wody utrzymują się zaledwie przez około trzy dni. Posiadanie jonizatora i produkowanie wody w domu lub biurze jest najlepszą metodą przygotowania jej do konsumpcji.


VITARJON - Dystrybutor jonizatorów wody
ul. Władysława Łokietka 5
62-400 Słupca

© 2018 vitarjon.pl - bezpośredni importer jonizatorów wody.

projekt i realizacja: infoart.com.pl

Zrozumiałem