Woda Srebrna

 

Wszystko co nowe to zapomniane.

Przysłowie to bardzo pasuje do srebrnej wody.

 

Ta metoda leczenia, znana przez tysiąclecia, znów staje się popularna. Takie leczenie jest bardzo efektywne i dostępne dla każdego. Osoby chcące wyprodukować wodę srebrną już nie muszą szukać starych srebrnych monet. Nie trzeba też ich trzymać długi czas w naczyniach z wodą, jak to robiono przed kilkoma stuleciami. W jonizatorze z dodatkową funkcją produkcji wody srebrnej wodę odpowiedniej koncentracji otrzymuje się po kilku sekundach. Woda srebrna otrzymywana podczas elektrolizy wykazuje mocniejsze właściwości bakteriobójcze niż woda po prostu kontaktująca się ze srebrem albo woda, w której były rozpuszczone sole srebra. Trzeba też wspomnieć, że nie każdy kawałek srebra jest dobry dla zdrowia.
Srebro znajdowane w przyrodzie zawsze ma w sobie metale toksyczne takie jak kadm i ołów.
Ozdoby i naczynia srebrne nie są produkowane ze srebra najwyższej jakości, więc zawsze mogą w sobie mieć zanieczyszczenia kancerogenne. Podczas produkcji wody srebrnej w procesie elektrolizy także nie można używać stopów srebra. Inne substancje, będące w stopie, mogą dostać się do wody i nam zaszkodzić.
Naukowo potwierdzono, że jony kadmu i ołowiu są akumulowane w organizmie i wywołują różne
choroby, dlatego produkując wodę srebrną trzeba użyć srebra najwyższej próby (999,9). Właśnie takie srebro jest używane w jonizatorach. Te urządzenia pozwalają wytwarzać wodę srebrną o potrzebnej koncentracji u siebie w kuchni. W celach profilaktycznych najczęściej używana jest woda srebrna o koncentracji srebra 0,02 – 0,05 mg/l, o wiele rzadziej i dla krótkiego użycia jest potrzebna woda srebrna o koncentracji 10-20 mg/l.
Do produkcji wody srebrnej najlepiej użyć wody gotowanej, która się odstała, wody mało mineralizowanej albo wody destylowanej.
Wodę srebrną można pić, nawilżać nią skórę, robić kompresy, płukać gardło i nos. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci napisano ponad sto metod użycia wody srebrnej w profilaktyce i w leczeniu kompleksowym.
Unikalne właściwości srebra są skutecznie używane w procesie leczenia ciężkich uleczalnych chorób, do leczenia których przez długi czas używa się środków przeciwbakteryjnych. To zapalenie szpiku, przewlekłe zapalenie płuc, niedobór odpornościowy i wiele chorób, które wykazują się zaostrzeniami: reumatoidalne zapalenie stawów, astma oskrzelowa, wypryski, wrzody żołądka i dwunastnicy, zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej.Według naukowców, srebro jest potrzebne systemowi immunologicznemu, aby efektywnie kontrolować ciała obce i mikroorganizmy.Woda srebrna jest używana także do płukań, inhalacji, kompresów, nawilżania, gdy chorują gruczoły łojowe, gdy pojawiają się wypryski, opryszczki, swędzenia, w walce z brodawkami, przy chorobach ucha zewnętrznego, przeziębieniach i grypie, katarze, zapaleniu błony śluzowej żołądka, zapaleniu jelita grubego, biegunce, zapaleniu gruczołu krokowego, zapaleniu pęcherza moczowego, zapaleniu płuc, zapaleniu jamy ustnej, zapaleniu dziąseł, zapaleniu języka, zapaleniu krtani, zapaleniu migdałków.
Bądźcie zdrowi


VITARJON - Dystrybutor jonizatorów wody
ul. Władysława Łokietka 5
62-400 Słupca

© 2018 vitarjon.pl - bezpośredni importer jonizatorów wody.

projekt i realizacja: infoart.com.pl

Zrozumiałem